Karamandan.com

Karamandan.com

20 Ocak 2017 Cuma
Vali Tapsız Yangınla İlgili Açıklamalarda Bulundu
SON GELİŞME: Yanarak yaşamını yitirdiği düşünülen baba ve iki kızının cesetleri bulunamadı.
Kategori : Gündem
10 Ocak 2017 11:26
 
Vali Tapsız Yangınla İlgili Açıklamalarda Bulundu

SON GELİŞME: Yanarak yaşamını yitirdiği düşünülen baba ve iki kızının cesetleri bulunamadı. Arama çalışmaları sürüyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Karaman Valisi Süleyman Tapsız, Ermenek ilçesinde çıkan yangında baba ve iki kızının hayatını kaybetmesinin kendilerini derinden üzdüğünü söyledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Karaman’daki ulusal ve yerel basın mensupları ile polisevinde bir araya gelen Vali Süleyman Tapsız, burada Ermenek’te meydana gelen yangınla ilgili açıklamalarda bulundu. Vali Tapsız, “Yangın Ermenek ilçesi Gül Pazarı Mahallesi’nde sabah saat 05.00 sıralarında yangın başlıyor. Yangına, hem Ermenek, hem de Güneyyurt Belediyelerine ait itfaiye ekipleri müdahale ediyor.

Ama evin ahşap olması nedeniyle yangının söndürülmesinde biraz aksamalara neden oluyor. Yangında Ermenek Belediyesinin çalışanı olan Kemal Sağlam ve iki kızı, bu evde beraber kalıyor. Şu anda bize gelen yeni bir bilgi yok ama yangında üçünün de hayatını kaybettiğini düşünüyoruz. İnşallah bundan sonra böyle acılar yaşamayız. Daha olay çok yeni, büyük ihtimalle yangının çıkış sebebi sobadan kaynaklı görünüyor. Yine de bunlar kesin bilgi değil. Bunlar itfaiye ve emniyet güçlerinin yapacağı çalışmalar sonrasında kesin bilgi ve rapor geldikten sonra kamuoyuyla paylaşılır. Bize gelen ilk bilgiler bu yöndedir" dedi.

Okunma : 5647
Foto galeri
opet ilan
Gündem haberleri
Dikkatsizlik can yaktı
18 Ocak 2017 Okunma: 11329 Asayiş
İç Anadolu Bölgesine Meteorolojik Uyarı
18 Ocak 2017 Okunma: 10306 Gündem
Postacıdan 5 aydır hâla haber yok
16 Ocak 2017 Okunma: 9336 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın