Karamandan.com

Karamandan.com

25 Nisan 2017 Salı
Vali Tapsız Yangınla İlgili Açıklamalarda Bulundu
SON GELİŞME: Yanarak yaşamını yitirdiği düşünülen baba ve iki kızının cesetleri bulunamadı.
Kategori : Gündem
10 Ocak 2017 11:26
 
Vali Tapsız Yangınla İlgili Açıklamalarda Bulundu

SON GELİŞME: Yanarak yaşamını yitirdiği düşünülen baba ve iki kızının cesetleri bulunamadı. Arama çalışmaları sürüyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Karaman Valisi Süleyman Tapsız, Ermenek ilçesinde çıkan yangında baba ve iki kızının hayatını kaybetmesinin kendilerini derinden üzdüğünü söyledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Karaman’daki ulusal ve yerel basın mensupları ile polisevinde bir araya gelen Vali Süleyman Tapsız, burada Ermenek’te meydana gelen yangınla ilgili açıklamalarda bulundu. Vali Tapsız, “Yangın Ermenek ilçesi Gül Pazarı Mahallesi’nde sabah saat 05.00 sıralarında yangın başlıyor. Yangına, hem Ermenek, hem de Güneyyurt Belediyelerine ait itfaiye ekipleri müdahale ediyor.

Ama evin ahşap olması nedeniyle yangının söndürülmesinde biraz aksamalara neden oluyor. Yangında Ermenek Belediyesinin çalışanı olan Kemal Sağlam ve iki kızı, bu evde beraber kalıyor. Şu anda bize gelen yeni bir bilgi yok ama yangında üçünün de hayatını kaybettiğini düşünüyoruz. İnşallah bundan sonra böyle acılar yaşamayız. Daha olay çok yeni, büyük ihtimalle yangının çıkış sebebi sobadan kaynaklı görünüyor. Yine de bunlar kesin bilgi değil. Bunlar itfaiye ve emniyet güçlerinin yapacağı çalışmalar sonrasında kesin bilgi ve rapor geldikten sonra kamuoyuyla paylaşılır. Bize gelen ilk bilgiler bu yöndedir" dedi.

Okunma : 6097
Foto galeri
Gündem haberleri
Patlama şehrin yarısını karanlığa gömdü
21 Nisan 2017 Okunma: 33223 Gündem
Karaman'da Anormal Sıcaklık Düşecek
22 Nisan 2017 Okunma: 15288 Gündem
Antalya 45 km kısalıyor
23 Nisan 2017 Okunma: 11374 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın