Karamandan.com

Karamandan.com

25 Nisan 2017 Salı
Vali Tapsız’ın Sürpriz Ziyaretleri Esnafı Sevindirdi
Vali Süleyman Tapsız’ın esnaflara dönük gerçekleştirdiği çat kapı ziyaretleri sürüyor.
Kategori : Gündem
10 Ocak 2017 14:30
 
Vali Tapsız’ın Sürpriz Ziyaretleri Esnafı Sevindirdi

Vali Süleyman Tapsız’ın esnaflara dönük gerçekleştirdiği çat kapı ziyaretleri sürüyor.
 
İlimiz Atatürk Parkı ile İsmet Paşa civarında ticari faaliyet gösteren esnaflara sürpriz ziyaretler gerçekleştiren Vali Tapsız, işyeri sahipleriyle ayaküstü kısa süreli sohbetler gerçekleştirdi.
 
Karaman piyasasının durumu, işlerin yoğunluğu gibi konuların ele alındığı sohbetler sırasında kendisinin de bakkal işleten bir babanın evladı olduğunu dile getiren Vali Tapsız, esnaflığın geçmişten günümüze kadar eskimeyen, insanlık var oldukça devam edecek ve işleyişi olan bir süreç olduğunu söyledi. Girdiği işyerlerinde esnaflarla sıcak ve samimi sohbetler gerçekleştiren Vali Tapsız, Karaman ekonomisine önemli girdiler sağlayan esnafların ekonominin can damarları olduğunu söyledi.
 
Esnaflara gerçekleştirdiği ziyaretlerde karşılaştığı ilgi ve sevgiden dolayı oldukça mutlu olan Vali Tapsız, hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulunduğu ziyaretlerinde; “Bu tür ziyaretler gerçekleştirerek hem esnaflarımızla tanışıyoruz, hem de yaşadıkları sıkıntıları dinliyoruz. Biz, sizler için buradayız. Sizlerin sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı dinlemek ve çözümü noktasında çalışmak bizim görevimiz. Birlikte hareket ettiğimiz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yok. Kapımız ve gönlümüz her zaman sizlere açık. Halkımızın düşünceleri bizim için değerli” dedi.
 
İlin Valisini işyerlerinde ağırlamaktan ve ziyaretiyle gönüller kazanan Vali Tapsız’a bir bardak sıcak çay ikram etmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşayan esnaflar ziyaretlerinden dolayı Vali Tapsız’a teşekkür ettiler.
 
Ziyaretler, yeniden bir araya gelmek dileği ve umuduyla anılarda yerini alacak olan fotoğraf çekimiyle sona erdi. 

Okunma : 1563
Foto galeri
Gündem haberleri
Patlama şehrin yarısını karanlığa gömdü
21 Nisan 2017 Okunma: 33223 Gündem
Karaman'da Anormal Sıcaklık Düşecek
22 Nisan 2017 Okunma: 15288 Gündem
Antalya 45 km kısalıyor
23 Nisan 2017 Okunma: 11374 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın