Karamandan.com

Karamandan.com

29 Mart 2017 Çarşamba
Hastaneler Birliği Genel sekreterliğinden Türk Sağlık-Sen'e Ziyaret
İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR.
Kategori : Sağlık
17 Mart 2017 09:30
 
Hastaneler Birliği Genel sekreterliğinden Türk Sağlık-Sen'e Ziyaret

İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR. Hasan Arslan sendikamızı ziyaret etmişlerdir. Genel sekreterimizin ziyaretinde, sağlık çalışanlarının sorunları, Karaman’da sağlık teşkilatlarında daha iyi nasıl hizmet verileceği ve kurumlarımızda hasta ve çalışan memnuiyetinin nasıl sağlanacağı hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Yapılan görüşmede; Genel Sekreterimiz göreve başlamasının üçüncü ayında olduğunu ve bu zaman içerisinde ilimize 17 uzman doktorun atandığını, daha kaliteli hizmet vermek için çalışanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte daha kaliteli, güler yüzlü, süratli sağlık hizmeti vererek hem hastaların hem de çalışanların memnuiyetlerini arttıracaklarını ifade etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede; Sayın Genel Sekreterimiz DR. Hasan Arslan’a bu ziyaretin ülkemizin birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacı olduğu bu dönemde yapılmasının çok önem arz ettiği ve bu ziyaretin Karamanda birlik ve berberliğimize katkı sunacağı, bunun yansımalarının en kısa zamanda da görüleceği tarafımızdan ifade edildi.

Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR. Hasan Arslan’a Türk Sağlık- Sen Karaman Şubesi olarak teşekkür ediyoruz.

Okunma : 592
Foto galeri
elit
Aktekke
Gündem haberleri
Dolaman sezonu başladı
27 Mart 2017 Okunma: 19521 Yaşam
YGS sınavına Geç Kalanlara  Müjde
25 Mart 2017 Okunma: 11528 Eğitim
Başbakan Yıldırım, Karaman'da Halka Hitap Ediyor
28 Mart 2017 Okunma: 9574 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın