Karamandan.com

Karamandan.com

26 Mart 2017 Pazar
Filede Küçükler Damgası
Filede Heyecan Sona Erdi.
Kategori : Spor
17 Şubat 2017 17:02
 
Filede Küçükler Damgası

Filede Heyecan Sona Erdi.

Karaman’da, Okul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan okullar arası küçükler voleybol il birinciliği müsabakaları sona erdi.
13-17 Şubat tarihleri arasında Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda düzenlenen okullar arası küçükler voleybol il birinciliği müsabakaları 10 okuldan yaklaşık 100 sporcunun nefes kesen mücadelesine sahne oldu. İlk günden son güne kadar heyecan dolu geçen maçlarda tüm hünerlerini sergileyen filenin küçük yıldızları ortaya koydukları performansla tribünleri dolduran voleybol severleri adeta büyüledi.

5 gün boyunca devam eden müsabakalarda filenin küçük yıldızlarını zorlu sınavlarında okul arkadaşları ve aile bireyleri bir an olsun yalnız bırakmadı.

Karaman ili voleybol hakemlerinin görev aldığı müsabakalarda oynanan final karşılaşmalarının ardından erkekler kategorisinde Özel Başarı Ortaokulu birinci, Özel Babaoğlu Ortaokulu ikinci kızlar kategorisinde ise Özel Babaoğlu Ortaokulu birinci, Zübeyde Hanım Ortaokulu ikinci, İstiklal Ortaokulu üçüncü, Kazımkarabekir Ortaokulu ise dördüncü olma başarısı gösteren okullar oldu. Kızlar ve erkekler kategorilerinde gruplarında birinci olan takımlar ileri bir tarihte yapılacak olan grup müsabakalarında Karaman’ı temsil etme hakkı kazandı.

Müsabakalardan sonra dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Aydın Kaya, Okul Sporları İl Temsilcisi Yaşar Çalışkan ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından takdim edildi.

 

Okunma : 538
Foto galeri
Gündem haberleri
Karaman'da esnaf isyan etti, ortalık karıştı
22 Mart 2017 Okunma: 46068 Asayiş
Muharrem İnce Karaman'da
23 Mart 2017 Okunma: 16511 Siyaset
Karaman'da Uyuşturucu Operasyonu!
22 Mart 2017 Okunma: 10292 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın