Karamandan.com

Karamandan.com

29 Mart 2017 Çarşamba
Kıyafetlerinizin Tamamlayıcısı; Uzun Hırka
Kombininizi tamamlayıcı olarak bilinen hırkalar bir dış giyim olarak mağaza vitrinlerinde yaz kış mutlaka yer alır.
Kategori : Yaşam
17 Mart 2017 18:33
 
Kıyafetlerinizin Tamamlayıcısı; Uzun Hırka

Kombininizi tamamlayıcı olarak bilinen hırkalar bir dış giyim olarak mağaza vitrinlerinde yaz kış mutlaka yer alır. Her tarza uygun olarak da tasarlanan bu giyim vücut hatlarınızın ortaya çıkmasını engelleyen kapatıcı özelliğindedir. Kimi zaman uzun kimi zaman kısa olarak da tasarlanması değişiklik bakımından da mantıklıdır. Uzun hırka modelleri aslında her kesim kadının tercih edeceği bir modeldir. İş hayatında günlük hayatta ya da bir davette bile rahatlıkla giyilebilen bir tarzdır.

Muhafazakâr bayanların da tercih edeceği bu hırkalar her kumaşa göre uyarlanabilir. Özellikle kış aylarında pamuklu, yünlü tarzda bulabileceğiniz bu modeller vazgeçilmez bir kıyafet halini alır. Uzun hırka modellerinde yazın genellikle teri emen pamuklu ve acyrilic kumaş daha çok tercih edilmektedir. Kesimleri bakımından da asimetrik, lazer şeklinde kesilen hırka modelleri ile trend siz olabilirsiniz.

Ayakkabınızla yapacağınız kombin etrafınızdakileri şaşırtmaya yetecektir. Her tarz hırka modellerini uzun ya da kısa fark etmeksizin bulabileceğiniz alışveriş sitelerine mutlaka bakmalısınız. Bu sitelerden en çok tercih edileni ise https://www.denizbutik.com/kadin-hirka-modelleri sitesidir. Yüzlerce çeşit ürün yelpazesi ile aradığınız her şey burada.

Okunma : 403
Gündem haberleri
Dolaman sezonu başladı
27 Mart 2017 Okunma: 19529 Yaşam
YGS sınavına Geç Kalanlara  Müjde
25 Mart 2017 Okunma: 11528 Eğitim
Başbakan Yıldırım, Karaman'da Halka Hitap Ediyor
28 Mart 2017 Okunma: 9593 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın