Karamandan.com

Karamandan.com

27 Eylül 2020 Pazar
İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi erken kayıtları başladı
İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi erken kayıt dönemi başladı.
Kategori : Duyurular
29 Mayıs 2020 19:10
 
İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi erken kayıtları başladı
karaman

İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi erken kayıt dönemi başladı.

Karman'da okul öncesi eğitime yeni bir soluk getiren İlk Adım Eğitim Kurumları 2. yılında güler yüzlü kadrosuyla kavram öğretimi, montesori eğitimi, İngilizce, müzik, değerler eğitimi, geleneksel el sanatları (ebru, seramik, halı dokuma), jimnastik, ahşap atölyesi ve daha birçok eğitimle sizlerin hizmetinizde.

Önce sağlık diyen kurum Covid-19 salgını nedeniyle her türlü tedbiri alarak yeni eğitime hazır bir vaziyette 1-30 Haziran tarihleri arasında erken kayıt avantajlarından faydalanmak için sizi bekliyor.

Çocuk merkezli bir eğitim kurumu olarak yola çıkan Ömer Faruk Akkoca ve Raşit Aktaş'ın kuruculuğundaki İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi, 8 ana eğitim metodu ile ailelerden tam not aldı. Ailelerin güvenle en kıymetli varlıkları olan çocuklarını emanet ettikleri kurumda, yeni eğitim kadrosunda yer alan güler yüzlü öğretmenleri kendi çocukları gibi öğrencileri ile ilgileniyor.

Okul yöneticisi Akkoca, "En önemli öğrenme çağı olan 12-66 ay yaş grubundaki çocuklara eğitim verdiğimiz İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evimizde, çocukların sosyal iletişim becerilerini geliştirip, bireysel farklılıklarından doğan güçlü yönlerini ortaya çıkarıyoruz. Ayrıca kurumumuzda, çocuklarla İngilizce, jimnastik, müzik ve değerler eğitimi derslerinin yanı sıra atölye çalışmaları yapılarak eğlenerek öğrenmeleri sağlanıyor. Tam zamanlı çalışan pedagog eşliğinde çocuklarımızın bilişsel ve fiziksel gelişimlerini takip ediyoruz." dedi.

Montessori Eğitim Sistemi

İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evinde, kavram öğretimi, değerler eğitimi, jimnastik eğitimi, müzik, İngilizce, drama ve sanat atölyeleri eğitimi ve aile eğitimlerinin yanı ısra 'Montessori Eğitim Sistemi' kullanılıyor.

Montessori eğitiminin merkezinde çocuk vardır ve öğretmen çevreyi hazırlamak, çocuğun çevresi ile etkileşime geçmesinde aracı olmak ile sorumludur. Akademik gelişimi desteklemekle birlikte, çocukların kendilerine özgü birey olduklarına ve kendi kapasiteleri doğrultusunda öğrendiklerine de odaklanırlar. Montessori eğitimi en etkili olarak, çocukların daha bağımsız ve liderlik becerileri ile öne çıkması, sakin ve özgür bir ortamda öğrenmenin gerçekleşmesi ve çocukların bireysel farklılarına odaklanması konularında kullanılır.

Eğitimde ilkeli çalışmalarıyla öne çıkan İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evinde, yaşamın içinden konular seçilerek çocuklar gerçek yaşam koşullarına hazırlanıyor.

İlk Adım Kreş ve Gündüz Bakım Evi adres ve iletişimi

Adres: Yeni Mahalle Şehit Metin Yiğittop Caddesi No: 17/A Merkez/Karaman
Telefon: 0338 212 65 65
GSM: 0543 225 57 77
Web adresi: www.ilkadimegitimkurumlari.com

Okunma : 3682
Foto galeri
EKSPERTİZ
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Başkan Bayram: Üreticilerimiz hibelerden yararlansın
23 Eylül 2020 Okunma: 22977 Tarım
Doktorlara 'Ölüyorum, beni kurtarın' diye yalvardım
24 Eylül 2020 Okunma: 8663 Gündem
Karaman'da yeni çalışma saatleri kararı
23 Eylül 2020 Okunma: 7305 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın