Karamandan.com

Karamandan.com

28 Mayıs 2020 Perşembe
Xiaomi Mi WiFi ile wifi çekmeyen oda kalmasın
Kablosuz modeminizin bulunduğu odada sorun yok ama diğer odalarda sinyal gücü giderek azalıyor! Birçok kişinin yaşadığı bu soruna çözüm Mi wifi.
Kategori : Duyurular
18 Mayıs 2020 17:39
 
Xiaomi Mi WiFi ile wifi çekmeyen oda kalmasın

Kablosuz modeminizin bulunduğu odada sorun yok ama diğer odalarda sinyal gücü giderek azalıyor! Birçok kişinin yaşadığı bu soruna çözüm Mi wifi.

Kablosuz modeminizin dağıttığı Wi-Fi sinyalinin evin her yerinde aynı güçte olmaması oldukça sıkıcı bir durum. Bu sıkıntıyı yaşayan ev ve işyerleri için iyi bir haberimiz var.

Modemin yerini değiştirdiniz, elektronik cihazları bertaraf ettiniz, yazılımları güncellediniz yine de olmadı mı? O zaman biraz para harcamanın zamanı geldi. Mi WiFi sinyal güçlendirici ile modeminizin evinizde belli bir alana kadar ilettiği sinyalin gücünü yükselterek, menzili arıtabilirsiniz. 

Xiaomi Karaman Bayi Şahincell İletişim dükkanlarında satışa sunulan ürün tam size göre. Ev ya da işyerinizde sinyal güçlüğü çekiyrsanız bu ürün sorunlarınıza çözüm olacak.

Teknolojinin hemen hemen her alanında yer alan Uzakdoğulu teknoloji devi Xiaomi, fiyat/performans ürün skalasını şimdi de network alanına taşıyor. Mi Home ürün teması altında geliştirilen bu ürünlerden başarılı bir Access Point cihazı olarak ön plana çıkan Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro evlerinizde wifi çekmeyen ya da az çeken odalarınıza süper hızlı internet imkanı sunuyor.

Şahincell; İsmetpaşa Caddesi taş bina karşısı, Molla Fenari Caddesi PTT aşağısı ve  Yunus Emre Caddesi Türkiye Finans yanında iki şubesi ile hizmetinizde.

Bilgi için Telefon/Whatsapp: 0543 579 70 70

Okunma : 8382
Gündem haberleri
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 9364 Asayiş
Polisin "dur" ihtarına uymayan kişiye 7 bin 938 lira ceza kesildi
26 Mayıs 2020 Okunma: 6943 Asayiş
Kiraz bahçelerini kar vurdu
24 Mayıs 2020 Okunma: 4682 Tarım
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın