Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ekim 2020 Cuma
5 bin kişiye iş imkanı
Karaman'ın da içinde bulunduğu toplam 16 şehirde toplam 5 bin kişiye iş imkanı sağlanacak.
Kategori : Ekonomi
17 Ekim 2020 12:47
 
5 bin kişiye iş imkanı
karaman

Karaman'ın da içinde bulunduğu toplam 16 şehirde toplam 5 bin kişiye iş imkanı sağlanacak.

Türk Telekom’un müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi şirketi AssisTT, 16 farklı ilde 1.600 yeni istihdamla, yıl sonu itibarıyla toplam 5 bin kişiye yeni iş imkanı sağlamış olacak.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, insan odaklı anlayışıyla müşteri deneyimini zenginleştiren Türk Telekom’un çağrı merkezi AssisTT, istihdam olanaklarıyla Türkiye ekonomisine destek vermeye devam ediyor.

Mart’tan bugüne kadar 3 bin 400 kişiyi işe alan AssisTT, 2020 sonuna kadar ise 16 farklı ilde 1.600 kişiye daha istihdam sağlayacak.

İşe alımlar, Adıyaman, Amasya, Ankara, Aydın, Burdur, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Giresun, İzmir, Karaman, Ordu, Rize, Samsun ve Van’da olacak.

Başvurular AssisTT kariyer portalı "http://kariyer.assistt.com.tr" ve Van haricindeki tüm illerde İŞKUR aracılığıyla yapılacak. AssisTT’in marttan yıl sonuna kadar işe alacağı çalışan sayısı 5 bine ulaşacak.

- “İstihdama katkı sağlamayı, Türkiye’ye karşı milli bir sorumluluk olarak görüyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran, istihdama katkı sağlamayı, Türkiye’ye karşı milli bir sorumluluk olarak gördüklerini belirterek, “Türkiye’nin dört bir yanındaki çağrı merkezlerimiz, gençlerimizin kariyer yolculuğunda önemli bir yer tutuyor. Pandemi sürecinde çağrı merkezlerine duyulan ihtiyacın artmasıyla da büyümemizi sürdürdük. AssisTT çatısı altında sürekli büyüyen yaklaşık 14 bin kişilik ailemizle müşteri hizmetleri standartlarımızı da geliştiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Okunma : 2698
REKLAM
Yavuzlar iplik
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Baba ve oğlunun öldüğü kaza kamerada
19 Ekim 2020 Okunma: 7348 Asayiş
Karaman cezaevi karıştı! Gardiyan silahla vuruldu
21 Ekim 2020 Okunma: 6759 Asayiş
Karaman'da coronadan 35 kişi öldü
21 Ekim 2020 Okunma: 5824 Sağlık
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın