Herkesin Bey Efendisine | Karamandan.com - Karaman Haber

Herkesin Bey Efendisine | Karamandan.com - Karaman Haber

30 Ekim 2020 Cuma
Herkesin Bey Efendisine

Ah beyefendi ah! Senin, hitabetin, sanatın, yeni bir umut oluşun mazlumların nefesi oluşun bizleri daha güzele iyiye bakmaya vesile idi. Bu nedenle sonunda söylenilmesi gerekeni başta söylüyorum.senden hala ümidimizi kesmedik.

Kurumsallaşan davanın iki temel unsuruydu acz ve hiçlik bu kavramlar sende davanda ve yanında bulunan adamlarda. Fakat zaman kişi ve davayı muavveç ve mukavves bir yola sokmaktan kurtaramadı. Ama biliyoruz ki hala kurumsal kimliğimiz dava ya Makes.

Beyefendi, Devleti Ala’ya sahip çıkan yüreğinizi selamlayarak  yanınızda taşıdıklarınızı birkaç kelam ile betimlemek gerekiyor. Dertleri me’kel ve melbes olan makam sevdalısı yüzleri ve kalpleri mülevves olan, illet ve zillete düşmüş dünya mahbesinin daimi bekçileri görü versen. Bir de mültemes olan yanınızdaki muhanneslerden kurtuluverseniz bakın milyonlar arkanızdan daha gür söyleyecek bir aşk hikayesini.

Işığı görenler artık başka şarkılar söylüyor Duyun bunları! Kendilerini aslan gösteren bal tabağındaki mekesleri görün. Müenneslere aş ve iş dağıtanları görün. Kodeslere layık olup da Aslan ve kurt kesilenleri görün. Kendilerini adn cennetlerine şimdiden koyan şeytanı ahresleri görün.

Davası aşk olmaktan çıkıp da şehvet çukuruna düşenleri görün. Bu teşbihleri ve teşhisleri artırmak mümkün ama bizler ye’s kapılmadan sizlere dua daim diye seslenmeye devam edeceğiz.

Bizim için hala sensin medetres.

Feylesof Rıza

Düzenleme : 26 Mayıs 2019 03:06 Okunma : 1897