Karamandan.com

Karamandan.com

30 Mayıs 2020 Cumartesi
Mahmut Toptaş Hoca ve eşi corona şüphesiyle hastaneye kaldırıldı
'Şifa Tefsiri' ve 'İslam Hukukunun Önemi' gibi birçok önemli eserin müellifi, Karamanlı Mahmut Toptaş Hoca ve hanımı zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
Kategori : Gündem
08 Nisan 2020 11:39
 
Mahmut Toptaş Hoca ve eşi corona şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

'Şifa Tefsiri' ve 'İslam Hukukunun Önemi' gibi birçok önemli eserin müellifi, Karamanlı Mahmut Toptaş Hoca ve hanımı zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Mahmut Toptaş Hoca ve eşi Havva Toptaş corona virüs şüphesi ile tedavi altına alındı.

'Şifa Tefsiri' ve 'İslam Hukukunun Önemi' gibi birçok önemli eserin müellifi, Milli Gazete Yazarı Mahmut Toptaş Hoca ve hanımı zatürre nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Mahmut Toptaş ve eşinin hastaneye kaldırıldığını ve corona virüs şüphelerinin olduğunu ise kızları Şifa Toptaş sosyal medya üzerinden duyurdu.

Şifa Toptaş yaptığı açıklamada, "Canım babam Mahmut Toptaş ve canım annem Havva Toptaş dün ikindinden itibaren ciğer filmlerindeki zatürreden corona şüphesi ile hastanedeler. En son annem beni iyileştirmeye gelmişti. O zamandan beri hasta 10 gündür. Şimdi babam da hasta.Bu sebeple vicdanen de üzgünüm. İnşallah sonuçları negatif çıkar. Ülkece hatta dünyacak dua halindeyiz ama annem için ve babam için de dua ederseniz sevinirm. Kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı.

 

Okunma : 6605
seç
EKSPERTİZ
guney sigorta
karaman


atsepete
Gündem haberleri
Tilki tepenin talanına vatandaş isyan etti
27 Mayıs 2020 Okunma: 11405 Gündem
Mut'ta çalınan keçiler Karaman'da kesilmiş halde bulundu
27 Mayıs 2020 Okunma: 10863 Asayiş
Karaman'daki silahlı kavgayla ilgili 3 şüpheli tutuklandı
29 Mayıs 2020 Okunma: 10363 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın