Karamandan.com

Karamandan.com

09 Nisan 2020 Perşembe
SELAMİ KOÇ MAHALLESİ İLE İLGİLENİYOR
Ahi Osman Mahallesi Muhtarı Selami Koç, kendi imkanlarıyla mahallesini dezenfekte ettirdi.
Kategori : Gündem
25 Mart 2020 13:26
 
SELAMİ KOÇ MAHALLESİ İLE İLGİLENİYOR

Ahi Osman Mahallesi Muhtarı Selami Koç, kendi imkanlarıyla mahallesini dezenfekte ettirdi. 

Tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden coronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında, Ahi Osman Mahallesi Muhtarı Selami Koç, mahallesinde bulunan, metruk binalar, apartmanlar, Yeni Minare Cami, Hal Cami, Hasan Gazi Cami, Hasan Gazi Cami, Baloğlu Cami, esnaf dükkanlarını hijyen açısından hem de koronavirüse karşı tedbirler kapsamında kendi imkanları ile dezenfekte ettirdi. 

Muhtar Koç’un bu örnek davranışı vatandaşlar tarafından beğeni topladı. Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamada bulunan Ahi Osman Mahallesi Muhtarı Selami Koç; “Değerli Ahi Osman Mahallesi sakinleri bugün sabah yapmış olduğumuz dezenfekte çalışmalarımız bitmiştir.

Mahallemizde bulunan bütün apartman içleri ve girişleri açık olan iş yerlerinin içi, kapalı olan iş yerlerinde giriş kapıları ve mahallemizde bulunan sokaklar, kaldırımlar, çöp konteynırları dezenfekte yapılmıştır. Dezenfekte çalışmalarında emeği geçen arkadaşlarımıza ve dezenfekte ilaçlarını temin etmemizde bize yardımcı olan sayın Belediye Başkanımız Savaş Kalaycı'ya ve Belediye Başkan Yardımcımız Kazım Gücüyener'e çok teşekkür ederim. Lütfen sağlığınız için evde kalın” dedi.

Okunma : 1905
Foto galeri
maboto
seç
EKSPERTİZ
guney sigorta
atsepete
Gündem haberleri
İŞTE KARAMAN'IN CORONA HARİTASI
08 Nisan 2020 Okunma: 14003 Gündem
Hemşehrimiz Selman Orman'ı Korona’dan Kaybettik
06 Nisan 2020 Okunma: 13648 Gündem
TAŞKALE KADERİNE TERKEDİLDİ
05 Nisan 2020 Okunma: 11705 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın