Karamandan.com

Karamandan.com

30 Ekim 2020 Cuma
SON DAKİKA: ŞEHİDİMİZ VAR
ALINAN SON DAKİKA BİLGİSİNE GÖRE KUZEY IRAKTA ŞEHİT OLAN ASKERİMİZİN ACI HABERİ KARAMAN'DAKİ EŞİNE ULAŞTI.
Kategori : Gündem
18 Eylül 2020 00:49
 
SON DAKİKA: ŞEHİDİMİZ VAR
karaman

ALINAN SON DAKİKA BİLGİSİNE GÖRE KUZEY IRAKTA ŞEHİT OLAN ASKERİMİZİN ACI HABERİ KARAMAN'DAKİ EŞİNE ULAŞTI.

Kuzey Irak'ta yürütülen Pençe-Kaplan Harekatında Jandarma Uzman Çavuş Gökhan Kılınç şehit oldu. Şehidin acı haberi Karaman Yunuskent Mahallesinde yaşayan eşi Hatice Kılınç'a verildi.

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, Jandarma Albay İsmail Şahin ve Karaman İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş şehit evine geldiler.

Aslen Mersin Mut İLçesi Gençali Köyü'nden olan Şehit Jandarma Uzman Çavuş Gökhan Kılınç'ın Karaman'daki evine Türk Bayrakları asıldı. 

Son dakika haberine göre; Pençe-Kaplan Harekatı bölgesinde roket tacizi sonucu iki askerimiz şehit oldu. Hain PKK'lı teröristlerin roketli saldırısı sonucu Şehit olan Kahraman Askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar diliyoruz.

ŞEHİDİN EŞİ İKİ ÇOCUĞU İLE ŞEHİDİN BABA OCAĞINA HAREKET ETTİ

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yürütülen Pençe Kaplan Harekatı bölgesinde şehit düşen uzman çavuş Gökhan Kılınç’ın şehadet haberi Karaman’da oturan eşine ulaştı. Uzman Çavuş Gökhan Kılınç (32), Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından sürdürülen Pençe Kaplan Harekatı bölgesinde şehit düştü. Uzman Çavuş Kılınç’ın şehadet haberi Karaman’da Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kader 2 Sitesi A Blok’ta oturan eşi Hatice Kılınç’a Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık ve askeri heyet tarafından verildi. Şehit eşinin kendi babası ile birlikte kaldığı apartmana görevliler tarafından dev Türk bayrağı asıldı.

Acı haberi alan şehit eşi Hatice Kılınç daha sonra 1.5 ve 3.5 yaşındaki çocuklarıyla birlikte valiliğin tahsis ettiği araçla polis ve ambulans eşliğinde şehidin baba ocağı Mersin’in Mut ilçesine gitmek üzere Karaman’dan ayrıldı. Şehit eşini Vali Işık ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsmail Şahin ile Emniyet Müdürü Ayhan Taş ve komşuları uğurladı. İHA

 

Okunma : 19143
Foto galeri
REKLAM
guney sigorta
EKSPERTİZ
Yavuzlar iplik
karaman


Gündem haberleri
Merhum kefeninin arasında not bıraktı
28 Ekim 2020 Okunma: 42951 Yaşam
Karaman Selçuklu Hastanesinde hayrete düşüren ameliyat
27 Ekim 2020 Okunma: 9152 Sağlık
Hizmet, Karaman çiftçisinin ayağına getirildi
28 Ekim 2020 Okunma: 7642 Tarım
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın