Karamandan.com

Karamandan.com

27 Eylül 2020 Pazar
Hep Beraber Nice Şampiyonluklara
Sene 2006.
Kategori : Köşe Yazıları
03 Ağustos 2020 12:53
 
Hep Beraber Nice Şampiyonluklara
karaman

Sene 2006. 2. lig'e veda etmiştik. Yaşım 13'tü. Futbolcu abilerime yakın olayım, takımıma hizmet etme aşkıyla top toplayıcılık yapıyordum. Şehrimiz için hizmet bizim için hep bir gururdu.

Şırnakspor gelmişti. 7 gol yemiştik. Acısını hep içimde taşımıştım sezon boyu. O sezona da maddi yetersizliklerden dolayı sıkıntılı bir girişimiydi yoksa bu. Evet, gerçekten bizim için çok kötü bir sezonun başlangıcıydı.

Küme düşmüştük bitmişti hayaller. 2 lig çıktığımız günler. Okuldan kaçıp konvoya katılmamız hepsi bitmiş. 3. Lig’den de amatöre düşmüştük.

Beraber yürüdük biz bu yollarda dememişmiydik. Korsanlar doldurmamışmıydı o stadı. Ne olmuştu bize. Neden bu hallere düşmüştük. Yönetim mi, Futbolcu mu, yoksa taraftar mı? Kim suçluydu?

Aradan tam 14 sene geçti bugün 27 yaşındayım. 10 senedir BAL liginde olan takımımız için elimden gelen her şeyi yaptığıma inanıyorum. Kalbim ve gönlüm gerçekten ferah. Bizi kırsalar da, üzseler de biz her şeyi yaptık.

Yeri geldi kar kürüdük. Yeri geldi deplasmanda taş yedik. Yeri geldi ıslandık, aç kaldık. Dershaneden, dersten kaçtık. Ne olmuş büyük adam olamadıysak, hayallerimizi satmadık ya. Bazen kırıldık, ama asla vazgeçmedik.

Sokakta oyna, biz seni kaldırımda yine destekleriz.

Şükürler olsun Rabbime, bize tekrardan bu günleri gösterdi. Futbol fani dünyanın eğlencesi olsada şehrimizin adı geçince o kalp titriyor ya işte onu ben hiç kimseye anlatamam.

HEP BERABER NİCE ŞAMPİYONLUKLARA!

Not: Şampiyonluk yolunda emeği geçen başta KARAMANOĞULLARI taraftar grubuna, başkanlarımıza, yönetimine, teknik ekip ve futbolcularına selam olsun.
 

Okunma : 1149
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Başkan Bayram: Üreticilerimiz hibelerden yararlansın
23 Eylül 2020 Okunma: 22971 Tarım
Doktorlara 'Ölüyorum, beni kurtarın' diye yalvardım
24 Eylül 2020 Okunma: 8652 Gündem
Karaman'da yeni çalışma saatleri kararı
23 Eylül 2020 Okunma: 7291 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın