Karamandan.com

Karamandan.com

20 Eylül 2020 Pazar
Departmanlara Göre Ankara İş İlanları
Başkentimiz Ankara pek çok istihdam alanı ile iş arayanların başlıca tercih ettiği şehirlerimizden biri olmuştur.
Kategori : İş İlanları
10 Aralık 2018 11:52
 
Departmanlara Göre Ankara İş İlanları

Başkentimiz Ankara pek çok istihdam alanı ile iş arayanların başlıca tercih ettiği şehirlerimizden biri olmuştur. İl bazında yer alan sektörlerin ihtiyaç duyduğu iş gücünü Ankara iş ilanı ver linkini kullanarak oluşturmasının ardından firmalar daha kolay ve kısa sürede istedikleri elemanlara kavuşmuştur. Ankara iş ilanları incelendiğinde özellikler satış ve pazarlama departmanında iş ilanlarının yoğunlaştığını görmek mümkündür. Üretim, imalat ve mühendisler özellikle iş ilanları Ankara sıralamasında başı çeken pozisyonlar olmuştur. Araştırma ve geliştirme yapan savunma sanayi özellikle mühendis ve bu alanda yetkili olan personele ihtiyaç duymaktadır. Güncel bir şekilde yayınını yapmış olduğumuz bu ilanlar içerisinde eğitim, sağlık, hizmet ve bilgi işlem ilanları da üst sıralarda yer alan ilanlar arasınadır. Özellikle de üniversite hayatının vermiş olduğu canlılık ile birlikte eğitim alanında da geniş iş olanakları sağlamaktadır. Ankara iş ilanlarında detaylı bir şekilde bakıldığında özellikle hemen her sektörde her pozisyonda çalışma şeklini içeren ilanlar dikkat çekmektedir. Bu nedenle hem öğrenciler hem de mezunlar için uygun çalışma saatlerinde ilanlara rastlamak mümkündür. Ücretsiz iş ilanı ver linkini kullanarak sitemiz üzerinden ilan veren firmalar tam zamanlı, yarı zamanlı, dönemsel iş ilanı, serbest iş ilanı, stajyer iş ilanları yayınlayarak her çalışma şekline uyum sağlamaktadır. Ankara’da en fazla verilen iş ilanları incelendiğinde özellikle ortaya şöyle bir tablo çıkmaktadır;

  • Yapı ve inşaat sektöründe çalışacak mühendis ilanları
  • Hizmet sektörü olan eğitim ve sağlık sektöründe çalışacak branş öğretmenleri ve sağlıkçı ilanları
  • Bilişim ve endüstriyel ürünler departmanlarında çalışacak yazılımcılar ve mühendisler
  • Gayrimenkul alanında ofislerde çalışacak yönetici asistanlar ve ofis çalışanları
  • Markaların mağazalarında çalışacak satış danışmanı, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, kasa sorumlusu, müşteri ilişkileri vb. ilanlar ilk sırada yer almaktadır.

Ankara yüzlerce firmanın yönetim yeri olduğundan dolayı oldukça fazla çeşitlilikte iş ilanlarına da tanıklık etmektedir. Özellikle stajyer ve evden çalışma hayatını sürdürmek isteyen kişiler için Ankara içerisinde çok fazla iş olanağı bulunur. Freelance çalışmak isteyenler için de oluşturulan ilanlar arasından kriterlerinize en uygun olan ilanlara iş başvurusu yaparak istediğiniz çalışma hayatını yakalayabilirsiniz. Tüm iş ilanlarını incelemek için https://www.elemanonline.com.tr/is_ilanlari.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

Okunma : 2942
Gündem haberleri
SON DAKİKA: ŞEHİDİMİZ VAR
18 Eylül 2020 Okunma: 15771 Gündem
Karaman'da pancar üreticilerinin sorunları masaya yatırıldı
17 Eylül 2020 Okunma: 15060 Tarım
Karaman'da üretici isyan etti
16 Eylül 2020 Okunma: 9124 Tarım
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın