Karamandan.com

Karamandan.com

24 Ocak 2021 Pazar
Veda
Karamandan.
Kategori : Köşe Yazıları
05 Ocak 2021 11:47
 
Veda

Karamandan.com’un muhterem okuyucuları!

Yaklaşık 3 yıldır bu ortamda sizlerle paylaştık yazılarımızı. Kimi zaman deneme, kimi zaman hikâye, kimi zaman da röportaj şeklinde çıktık karşınıza. Yazılarımızı beğenip bizleri takdir edenler olduğu gibi yazılarımızı beğenmeyip bizleri yerden yere vuranlar da oldu.   

Yazılarımızı yayımladığımız süreç içinde her sene şehrimize üstad bir yazar davet edip, onları gençlerimiz başta olmak üzere halkımızla buluşturmaya çalıştık. Kitaplar tanıttık, okumayı sevdirmek istedik. Bu süreç içinde Beyan Yayınlarından “Emanet” isminde bir de kitap neşrettik. 

Kendi çapımızda giriştiğimiz bu çabalar, bizlere okumakla öğrenemeyeceğiz birçok tecrübeler de kazandırdı. Kazandığımız bu tecrübelerin kimilerine hayret nazarıyla baktık, kimilerine de ibret nazarıyla… Gözümüze dağ gibi gelen insanların, inşaatın önündeki kum yığını gibi olduğunu da gördük; hiçbir şey beklemediğimiz insanların içindeki saklı hazinenin, değer biçilemeyecek bir seviyede olduğunu da gördük. 

Kalabalık şehirler içinde, bu çağın tefekkür aracı olan kalemi elimizden bırakmamak şartıyla yazılarımızı yayımlamaya ara vereceğiz. Belki birikecek olan o yazılar ileride bir kitap olarak da çıkabilir. Nasip… 

Her şeyin sonu olun bu dünyada “Bir Dua” diye başladığımız bu sürecin de sonuna geldik. 

Allah’a emanet olun…

Şadan Sezgin

Okunma : 1251
sağlam pen
Yavuzlar iplik
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Duru Bulgur: Gerçek ortaya çıkacak
20 Ocak 2021 Okunma: 124392 Gündem
Duru Bulgur hakkında soruşturma başlatıldı
20 Ocak 2021 Okunma: 29803 Ekonomi
Asgari ücretle çalışan işçi bulduğu parayı karakola teslim etti
20 Ocak 2021 Okunma: 24429 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın