Karamandan.com

Karamandan.com

24 Eylül 2020 Perşembe
Hafele Concept Project Antimikrobiyal Ürünler
Özellikle Covid-19 döneminde dikkat etmemiz gereken en büyük konu, hijyen konusudur.
Kategori : Sağlık
14 Eylül 2020 17:43
 
Hafele Concept Project Antimikrobiyal Ürünler
karaman

Özellikle Covid-19 döneminde dikkat etmemiz gereken en büyük konu, hijyen konusudur. Yeni normale dönüş sürecine girdiğimiz bu günlerde özellikle ortak temas noktalarında ve sık kullanılan yüzeylerde bulunabilen mikroorganizmalar ile teması azaltarak, dokunmayı güvenli hale getirmek, bu günlerde bizi virüsten koruyan en önemli faktörlerdendir. Bakteri yükünü azalttığı kanıtlanmış olan patentli yüzey malzelmeleri, bakır alaşımlı CuVerro metal ile üretilip antimikrobiyal özellik kazanıyor ve bu yüzden özellikle yoğun insan trafiği yaşanan açık mekanlarda kullanımı hem uygun hem de gerekli olabiliyor. Häfele Plus, sağlık açısından önemli olan, benimsediği Healthcare konseptiyle devrim niteliğinde diyebileceğimiz ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturmuştur. Temassız ürünler ve antimikrobiyal ürünler sayesinde potansiyel salgın ve virüslere karşı insan sağlığını korumaya odaklanmış ve kullanıcısını güvende hissettirmek için kendini adamış bir firmadır.

Antimikrobiyallar Her Yerde

Halka açık kullanım alanları, virüs ve bakterilerin sıklıkla tercih ettiği yaşam alanları arasında birinci sırada geliyor diyebiliriz. Alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, oteller gibi halka açık toplu kullanıma uygun ortamlardaki havalandırma sistemleri, insanların birbirine olan yakınlık derecesi ve tuvalet gibi ortak olarak kullanılan ve insanlar arasında bir etkileşim oluşturabilecek mekanlar, mikropların çoğalması ve kişiden kişiye aktarılması için uygun ortamlardır. Hafele Plus’ın sunduğu antimikrobiyal teknolojisi, bina içerisinde bulunan herhangi bir teçhizata uygulanabilir özelliktedir.  Antimikrobiyal kapı kolları, tezgah ve masalar, parke yüzeyleri, tuvalet araçları gibi pek çok alanda kullanılabilir ve kullanıldığı alana temizlik, kullanan kişiye de güvenlik hissi sağlar.  Covid-19 gibi bir virüsle başa çıkmaya çalıştığımız bu dönemde, özellikle işletmelerimizde antimikrobiyal ürünleri kullanmak, salgın gibi zararlı durumların önüne geçmek için en ideal çözümdür. Bu durumu sadece işletme olarak düşünmemek lazım tabii. Hafele Plus garantisiyle evlerimizde de antimikrobiyal ürünleri bulundurarak kendi mutfaklarımızda da şahsi önlemimizi alabiliriz tabii ki.

Aman Dokunmak Yasak!

Yeni normale dönüş sürecinde antimikrobiyal ürünler ile sağlığımızı korumanın ne kadar kolay olduğunu görmüştük. Hafele Plus antimiktobiyal ürünler üretmenin yanı sıra özellikle toplu alanlarda kullanılması adına temassız ürünler de üretmeye önem göstermiştir. Bildiğiniz üzere virüslerin bulaşma yollarından biriside temas içinde olduğumuz yerlerdir. Elimizdeki hijyen oranını yeterli derecede sağlayamadığımız ve elimizin ağız, göz, burun gibi organlarımızla teması durumunda, bakteri ve virüslerin vücudumuza girmesi mümkündür. Temassız ürünler listesine kısaca bakacak olursak;

  • temassız sıvı sabunluk
  • AVM kullanımları için fotoselli armatür
  • Tuvalet gibi temas halinde bulunmamız gereken kapılar için helmet state, olarak sıralayabiliriz.

Okunma : 448
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Başkan Bayram: Üreticilerimiz hibelerden yararlansın
23 Eylül 2020 Okunma: 22112 Tarım
Karaman'ın 1 yıllık şirket ve işletme bilançosu
22 Eylül 2020 Okunma: 15193 Ekonomi
Başkan Bayram: Üreticilerimizin hakkı için Rekabet Kurumu’na başvurduk
22 Eylül 2020 Okunma: 15015 Tarım
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın