Karamandan.com

Karamandan.com

24 Kasım 2020 Salı
Yağ Enjeksiyonuyla Popo Kaldırma Ameliyatı
Popo kaldırma ameliyatı poponun daha dik görünmesini sağlamak amacıyla yapılan müdahalelerdir.
Kategori : Sağlık
21 Kasım 2020 13:29
 
Yağ Enjeksiyonuyla Popo Kaldırma Ameliyatı
karaman

Popo kaldırma ameliyatı poponun daha dik görünmesini sağlamak amacıyla yapılan müdahalelerdir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Op. Dr. Leyla ARVAS tarafından gerçekleştirilen  popo kaldırma ameliyatı son yılların en gözde işlemlerinden biri olma özelliğindedir. Popo yapısı dışarıya doğru çıkık olduğu zamanlarda kadınsılık, çekicilik, seksilik gibi anlamlar taşır. Yağ enjeksiyonu ile yapılan popo kaldırma ameliyatını Op. Dr. Leyla ARVAS sizler için anlatıyor;

 Popo Kaldırma Hakkında

Kullandığımız her ürünün, her kıyafetin, her müziğin bile bir modası vardır. Son yıllarda küçük popolar yerini göz alıcı ve kıvrımlı popo yapısına bırakmıştır. Aynı zevklerimizde olduğu gibi, popo yapısı isteklerimizde de artık yuvarlak ve dolgun popo yapısı tercih edilmektedir. Kişinin kendi vücudundan alınan yağların popoya eklenmesiyle oluşturulan yeni popo görüntüsü ile kadınlar kendilerini daha seksi ve çekici bulduklarını belirtiyorlar.

Yağ Enjeksiyonu ile Bacak Estetiği - Op.Dr. Leyla Arvas

Popo Kaldırma Ameliyatı için Uygun bir Aday mıyım?

Eğer poponuz kadınsallıktan uzak, düz ve basık görünüyorsa o zaman popo kaldırma ameliyatı için uygun bir adaysınız diyebilirim. Kimi kadınlarda popo yapısı geniş ve büyük olmaktadır. Ama çoğunlukla kadınların genetik olarak popo yapısı basık ve düz bir görünüme sahip olmaktadır. Popo kaldırma ameliyatını küçük, düz ve basık popoya sahip olan kadınlara öneriyoruz. Popo yapısı belirttiğim şekilde küçük, düz ve basık ise kadınlar elbise, jean pantolon ve dar kıyafetler giymekten çekinir. Popo kaldırma ameliyatı bu olumsuz vücut şekline alternatif olarak ortaya çıkan ve kadınların en çok memnun olduğu operasyonlardan biri olma özelliğindedir.

 Popo Kaldırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Popo kaldırma ameliyatında hastanın bel ve karın bölgesindeki yerleşmiş yağlarını alıyorum ve popo bölgesine transfer ediyorum. Klasik liposuction yöntemiyle karşılaştırıldığında Vaser Liposuction yönteminde hücreler daha uzun canlı kalmaktadır. Popoya yağ enjeksiyonunda vaser liposuction kullanmamın en önemli nedenlerinden biri de hücrelerdeki bu canlılıktır.

Vaser Liposuction ile hücreler çok daha uzun süre canlı kalabiliyorlar. Vaser liposuctionda kadının bölgesel yağlanmalarının olduğu bel karın gibi bölgelerden inatçı yağları sıvılaştırarak alıyoruz ve hastanın basık ve düz görünen popo bölgesinde daha önceden belirlediğim alanlara enjeksiyon yöntemiyle naklediyorum. Popo üzerinde açtığım küçük kesi yerlerinden yerleştirdiğim çok ince kanüller sayesinde poponun orta ve üst bölgesinin kalkıklığı hedefleniyor.

The Brazilian Butt Lift & Other 2020 Plastic Surgery Trends

 Ameliyat Sonrası Dönem

Popo kaldırma ameliyatından sonra size tavsiye edeceğim özel korseyi takarak evde 3 ile 4 gün boyunca dinlenmelisiniz. Dinlenme süresince evde şahsi bakımlarınızı yapabilirsiniz. Hareketsiz kalmak kan dolaşımını olumsuz etkilediği için çok fazla hareketsiz kalmanızı önermiyorum. Ameliyattan sonraki ilk iki hafta boyunca popo üzerine oturma eylemindeki gibi bir baskı olmaması gerekiyor. Oturmak için özel oturma yastıklarından edinebilirsiniz. Uyurken yüz üstü pozisyonu tercih etmek yeni yapılan poponun şekil alması bakımından önceliğiniz olmalıdır.

 Popo Kaldırmada Seçilen Bölgenin Önemi

Popo kaldırma ameliyatında enjeksiyon için seçilen bölgenin hatları oldukça önemlidir. Şöyle ki; vaser uygulaması popoda her bölgeye rahatça yapılamaz. Bir örnek vermem gerekirse poponun alt kısımlarına bilinçsizce yapılan uygulamalarda poponun kalkık olması amaç iken sarkma sorunu ile karşı karşıya geliyor hasta. Uygulama için seçilen alan poponun orta ve üst kısmı olmalı. Böylece kıvrımlı ve dolgun kalçalar hedefleniyor. İki popo bölgesinin de aynı görünmesi ve aynı kalkıklıkta olması sağlanıyor.

Popo Kaldırma Ameliyatı Fiyat Bilgisi

Popo Kaldırma Ameliyatında muayene randevusu oluşturmadan fiyatlandırma yapmak  mümkün olmamaktadır. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Op.Dr. Leyla ARVAS ’ın yapacağı Popo Kaldırma Ameliyatı ile kalçalarınızda çekici ve kıvrımlı  hatlara sahip olmak için Nişantaşı Quartz Clinique +90 212 241 46 24 nolu telefon numaramızı arayarak bizlere ulaşabilir ön muayene randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

Okunma : 535
REKLAM

 

 

karaman


Yavuzlar iplik
sağlam pen
guney sigorta
Gündem haberleri
Kemal Aydın ve Nurten Uguz hayatını kaybetti
20 Kasım 2020 Okunma: 11139 Asayiş
Aktekke Millet Bahçesi İhalesi Yapıldı
20 Kasım 2020 Okunma: 7008 Gündem
Kardeşini kurtardı kendisi ve arkadaşı öldü
20 Kasım 2020 Okunma: 6257 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın