Karamandan.com

Karamandan.com

04 Haziran 2020 Perşembe
Çağlayan Pazar müşteri ve esnafını da yalnız bırakmadı.
 AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Pazar müşteri ve esnafını da yalnız bırakmadı.
Kategori : Siyaset
22 Mayıs 2020 11:16
 
Çağlayan Pazar müşteri ve esnafını da yalnız bırakmadı.

 AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan Pazar müşteri ve esnafını da yalnız bırakmadı.

Karaman AK Parti il Başkanı Abidin Çağlayan, Merkez ilçe başkanı Feyzullah Tunç, Gençlik kolları, il yönetim kurulu üyesi ve belediye meclis üyelerinden oluşan heyetle ilimiz merkezinde kurulan ve en yoğun pazarlarından olan Perşembe Pazarını ziyaret etti.

COVID-19 önlemleri kapsamında vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde alışveriş yapmaları için alınan tedbirleri yerinde inceleyerek pazar müşteri ve esnafı ile sohbet etti. Başkan Abidin Çağlayan; Salgın sürecinde Karaman il genelinde vatandaşlarımızın taze sebze ve meyve başta olmak üzere hiçbir gıda maddesine ulaşmakta sıkıntı yaşamadığını belirtti.

Salgınla mücadelede en önemli hususun izolasyon ve sosyal mesafe olduğunu belirterek, kurallara uyduğumuz takdirde virüsün etkisini azaltacağız ve bu işi birlikte başaracağız. Pazar esnafımızın alınan tedbir kararlarına büyük bir titizlik ve hassasiyet içerisinde uyduğunu görüyoruz. Kurallara riayet edilmesi, tedbirlerin bilincinde olunması çok önemli. Bu süreçte bizlere destek oldukları için pazar esnafımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tüm esnaflarımızı tek tek ziyaret edip tıbbi maske hediye eden başkan Çağlayan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını iletip pazar esnafımızın ve pazara gelen halkımızın Ramazan bayramını kutladı.

Okunma : 2025
Foto galeri
guney sigorta
atsepete
EKSPERTİZ
seç
karaman


Gündem haberleri
SON DAKİKA: SÜRÜCÜ ÖLDÜ!
03 Haziran 2020 Okunma: 13152 Asayiş
Karaman’da traktör ile çapa motoru arasına sıkışan şahıs öldü 
01 Haziran 2020 Okunma: 8958 Asayiş
Tartıştığı babası ile kardeşini bıçakladı!
02 Haziran 2020 Okunma: 8159 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın