Karamandan.com

Karamandan.com

04 Haziran 2020 Perşembe
Yeni Tarım İl Müdürü Yusuf Şahinbaş hızlı çıktı
2 gün önce atanan ve bayram sonu göreve başlaması beklenen Karaman Tarım ve Orman İl Müdürü Yusuf Şahinbaş görevine Başladı.
Kategori : Tarım
22 Mayıs 2020 17:06
 
Yeni Tarım İl Müdürü Yusuf Şahinbaş hızlı çıktı

2 gün önce atanan ve bayram sonu göreve başlaması beklenen Karaman Tarım ve Orman İl Müdürü Yusuf Şahinbaş görevine Başladı.

Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken, Bakanlığımızca Karaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüze İl Müdürü olarak görevlendirilen Yusuf Şahinbaş görevine başladı.

Karaman İl Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya ve yeni İl Müdürü Yusuf Şahinbaş arasında yapılan görev devir tesliminde; İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya İl Müdürü Şahinbaş’a  hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi.

İl Müdürü Yusuf Şahinbaş ise İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya’ya bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Karaman tarımını ve çiftçisini daha ileri noktalara taşımak için hep birlikte özveri ile çalışacaklarını ifade etti.

Yusuf Şahinbaş Kimdir?

1968 Çorum-İskilip doğumlu olan İl Müdürü ŞAHİNBAŞ; 1986 yılında Tarım ve Orman Bakanlığımız Amasya-Taşova İlçe Tarım Müdürlüğünde göreve başladı. Daha sonra Çorum Tarım İl Müdürlüğü ve  Konya Tarım İl Müdürlüğünde görev yapan Şahinbaş, 1997-2014 tarihleri arasında Çorum Tarım İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak, 2014-2020 yılları arasında ise İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

 Evli ve 2 çocuk babası olan İl Müdürümüze yeni görevinde başarılar dileriz.
 

Okunma : 3147
Foto galeri
karaman


atsepete
EKSPERTİZ
seç
guney sigorta
Gündem haberleri
SON DAKİKA: SÜRÜCÜ ÖLDÜ!
03 Haziran 2020 Okunma: 13167 Asayiş
Karaman’da traktör ile çapa motoru arasına sıkışan şahıs öldü 
01 Haziran 2020 Okunma: 8961 Asayiş
Tartıştığı babası ile kardeşini bıçakladı!
02 Haziran 2020 Okunma: 8161 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın