Video galeri

Karamandan.com

Karamandan.com

 
 
Tarih : 04 Temmuz 2020  -  Saat : 15:31:04   Görüntülenme: 2861
Sinek Kovucu Nerden Alınır? Elbette Şahincell'den
Yaz aylarında insanların en büyük sıkıntı çektikleri noktalardandır sinekler.
Sinek Kovucu Nerden Alınır? Elbette Şahincell'den

Yaz aylarında insanların en büyük sıkıntı çektikleri noktalardandır sinekler.

Yıllar boyunca insanlar yaz aylarının gelmesiyle birlikte en çok sıcaktan ve sineklerden korunma ihtiyacı hissetmişlerdir. Özellikle sineklerden korunmak için kimi yıllar sinek ilaçları, kimi yıllar yapışkanlar, kimi yıllar elektrikli lambalar, kimi yıllarda da sinek kovar kokular popüler olmuştur.

Günümüzde teknolojinin hat safhada olduğunu düşünürsek tabi ki de sinek Kovucununda teknolojik olması gerekmektedir. Burada da devreye Xiaomi devreye giriyor. Xiaomi ürettiği Mi Sinek Kovucu ile bu probleme çözüm oldu. Telefondan kuracağınız uygulama ile kontrol edilebilen, bluetoothlu ve şık tasarımlı bu cihaz her hangi bir kokusu olmayıp ve sessiz çalışmaktadır.

Sinek Kovucu Neren Alınır?

Şık tasarımlı, pille çalışan ve kokusu olmayan Xiaomi Mi Sinek Kovucu'yu Karaman'da Elektronik eşya sektöründe Molla Fenari Caddesi No:11'de hizmet veren ŞAHİNCELL İLETİŞİM'den alabilirsiniz.

Şahincell; İsmetpaşa Caddesi taş bina karşısı, Molla Fenari Caddesi PTT aşağısı ve  Yunus Emre Caddesi Türkiye Finans yanında iki şubesi ile hizmetinizde.

Bilgi için Telefon/Whatsapp: 0543 579 70 70