Karamandan.com

Karamandan.com

24 Ocak 2021 Pazar
Kenan Işık'tan iyi haber var
Kenan Işık son sağlık durumu nasıl? Kenan Işık sağlık durumu ile ilgili gelişmeler sevenleri tarafından merakla bekleniyordu.
Kategori : Yaşam
25 Kasım 2020 17:45
 
Kenan Işık'tan iyi haber var

Kenan Işık son sağlık durumu nasıl? Kenan Işık sağlık durumu ile ilgili gelişmeler sevenleri tarafından merakla bekleniyordu.

2014 yılından bu yana yoğun bakımda olan Kenan Işık'ın sağlık durumuyla ilgili iyi haber geldi.

"Uzun süredir komada tedavi gören ünlü oyuncu Kenan Işık'tan iyi haber var. Müjdeyi, Işık'ın vefalı eşi Beril Hanım verdi. "Kenan Bey kendisine söylenenleri duyuyor, gözleri ile konuşuyor. Fakat şimdilik tepki veremiyor. Yoğun bir biçimde fizyoterapi ve ergoterapi tedavisi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakileri takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde bazen tüm gün oturuyor. Vücudunu artık bütünüyle kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu."

KENAN IŞIK'A NE OLMUŞTU?

2014 yılında bilinci kapalı halde hastaneye kaldırılan Işık, 4 saat süren bir ameliyat geçirmişti. Spor sonrasında saunaya giren Işık'ın, sauna sonrasında fenalaşıp dengesini kaybederek, kafasını yere çarptığı bildirilmişti. Beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı. Olayın olduğu tarihten bir müddet komada olan sanatçının tedavisi şu anda evinde devam ediyor.

 

Okunma : 2069
sağlam pen
Yavuzlar iplik
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Duru Bulgur: Gerçek ortaya çıkacak
20 Ocak 2021 Okunma: 124673 Gündem
Duru Bulgur hakkında soruşturma başlatıldı
20 Ocak 2021 Okunma: 29978 Ekonomi
Asgari ücretle çalışan işçi bulduğu parayı karakola teslim etti
20 Ocak 2021 Okunma: 24616 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın