Karamandan.com

Karamandan.com

26 Kasım 2020 Perşembe
Sprey Boyalar
Sprey boyalar  her türlü bölgeyi renklendirmek aynı zamanda çizim yapabilmek için özellikle yetişkinler tarafından tercih edilen boya türlerinden biridir.
Kategori : Yaşam
26 Ekim 2020 17:35
 
Sprey Boyalar
karaman

Sprey boyalar  her türlü bölgeyi renklendirmek aynı zamanda çizim yapabilmek için özellikle yetişkinler tarafından tercih edilen boya türlerinden biridir.  Çocukların kullanımı için uygun olmayan  sprey boyalar, genellikle geniş bölgelerde ne işaretleme yapılacak alanlarda tercih edilen boyalardan bazılarıdır.

Palet içerisinde bulunan 12 farklı renk ile üretici firmalar tarafından alıcılar ile buluşturmak üzere piyasaya sunulmuş olan sprey boya çeşitleri aynı zamanda çıkmayan ve su bazlı olmayan boyalar olduğundan dolayı dikkatli kullanın gerekmektedir.

Sprey Boyalar Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Çocukların kullanabileceği boya çeşitleri arasında yer almaz.  Ürün gözle temas etmesi durumunda bol su ile yıkanmalı ve doktora başvuru yapılmalıdır. İhtiyacınız doğrultusunda her türlü sprey boyaları ulaşabilmek ve diğer boya çeşitlerine sahip olabilmek için https://www.hobi24.com/sprey-boyalar internet adresini tıklayabilir güvenli alışveriş işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kuruyan boya çeşitleri mutlaka Yenisi ile değiştirilmelidir tekrardan kullanılmamalıdır. Sprey boyalar  Kuru ve  serin olan bir yerde saklanmalı ve kesinlikle ateş ile yaklaştırılmamalıdır. Yanıcı madde olduğundan dolayı dikkatli kullanım yapılması gerekmektedir.

Okunma : 490
sağlam pen
karaman


Yavuzlar iplik
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da Genç Kadın Banyoda Ölü Bulundu!
25 Kasım 2020 Okunma: 11075 Asayiş
Karaman'da kar ve yağmur yağışı bekleniyor
24 Kasım 2020 Okunma: 9139 Karaman Hava Durumu
Şifa ararken mikrop kapabilirsiniz
24 Kasım 2020 Okunma: 6675 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın