Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ocak 2021 Cumartesi
Tektaş Modelleri
Tektaş, değerli madenlerden yapılan bir takı çeşididir.
Kategori : Yaşam
25 Kasım 2020 11:43
 
Tektaş Modelleri

Tektaş, değerli madenlerden yapılan bir takı çeşididir.

Genel olarak kadınlar için evlilik teklifleri sırasında tercih edilir. Tektaşlar elmas, pırlanta, safir ve yakut gibi farklı taşlarla yapılabilir. Tektaş yüzüklerin en önemli özelliği merkezde bulunan taşın dikkat çekmesidir. Tektaşta kullanılan karat yüksekliği arttıkça aksesuarın da değeri artar.

Tektaş Modelleri Nelerdir?

Tektaş aksesuar çeşidi olarak farklı şekillerde kullanılır. En çok tercih edilen modeli yüzük olsa da küpe, kolye, bileklik gibi modellerde de sıkça kullanılır. En az 0.9 ct. olarak tasarlanan tektaşlar çok daha yüksek karatlarda da yapılabilir. Baget, prenses ve farklı kesim taşlarla tasarımlar yapılabilir.

Tektaş Fiyatları Nelerdir?

Tektaş fiyatları kullanılan taşın değerine ve karatına göre değişiklik gösterir. Ortalama fiyatlarda da çok yüksek rakamlarda da tektaş aksesuarlar bulunabilir. Tektaş’ın kullanıldığı her takı aksesuarında farklı karatlarda kullanıldığı için fiyatı da bu yönde değişiklik gösterecektir. Sizde hem sade hem de gösterişli bu aksesuarın farklı modelleri için https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tektas-yuzukler adresini ziyaret edebilir, en uygun tektaş modellerini bulabilirsiniz.

Okunma : 327
Yavuzlar iplik
guney sigorta
karaman


sağlam pen
Gündem haberleri
Duru Bulgur: Gerçek ortaya çıkacak
20 Ocak 2021 Okunma: 123735 Gündem
Duru Bulgur hakkında soruşturma başlatıldı
20 Ocak 2021 Okunma: 29663 Ekonomi
Asgari ücretle çalışan işçi bulduğu parayı karakola teslim etti
20 Ocak 2021 Okunma: 24306 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın