Karamandan.com

Karamandan.com

26 Kasım 2020 Perşembe
Uygun fiyatla konut sigortası yaptırarak birikimlerinizi koruyun
UYGUN FİYATLA KONUT SİGORTASI YAPTIRARAK BİRİKİMLERİNİZİ KORUYUN.
Kategori : Yaşam
30 Ekim 2020 15:04
 
Uygun fiyatla konut sigortası yaptırarak birikimlerinizi koruyun
karaman

UYGUN FİYATLA KONUT SİGORTASI YAPTIRARAK BİRİKİMLERİNİZİ KORUYUN.

Yıllarca emek ve önemli miktarda nakit harcayarak elde ettiğiniz evinizde huzurla oturmak tabi ki hakkınız. Bu sebeple evinizi en güzel şekilde dekore ettiniz; tesisatını, kapı ve penceresini gözden geçirdiniz. Avize ve halılarla süslediniz. Temizliğini ihmal etmediniz. Peki, kontrolünüzde olmayan gelişmeler için bir tedbir aldınız mı? Yangın, sel, hırsızlık, cam kırılması, tesisattan kaynaklı arızalar gibi durumlarla nasıl baş etmeyi düşünüyorsunuz? Bu gibi ekstra problemlerle karşılaşmanız durumunda sizi sıkıntıya düşmekten kurtaran “konut sigortası”nı yaptırdınız mı?

Konut sigortası, tüm diğer sigortalar gibi, insanların rahat dönemlerinde, küçük ödemeler yapmasını sağlayarak, onları karşı karşıya kalabilecekleri büyük problemlere karşı teminat altına alan bir sistemdir. Konut sigortası ile evinizi ve eşyalarınızı hırsızlık gibi önemli problemler yanında, cam kırılması gibi görece daha basit problemlere karşı da güvence altını alabilirsiniz.  Aynı zamanda yangın, yıldırım düşmesi, patlamalardan kaynaklı hasarlara karşı da kendinizi emniyete almış olursunuz.  Bunlara; enkaz kaldırma, toplamsal hareketlerden kaynaklı zararlar, enflasyondan korunma, araç çarpmasına karşı oluşacak zararlar, yardım hizmetleri, dahili su teminatı, …  gibi birçok teminat da, konut sigortası hizmeti veren şirketler tarafından eklenebilir.

Seçenek ve Alternatifler Çok. Bana Biri Yardım Etsin!

Ülkemizde, konut sigortası hizmeti veren onlarca şirket var. Bu şirketler, konut sigortası üst başlığı altında birbirinden farklı teminatlar ve imkânlar sunmaktalar. Ayrıca her şirketin de kendine mahsus bir fiyat politikası olduğu, tahmin edilmesi zor bir durum değil. O halde, konut ev sigortası yaptırmak isteyen kişi; istediği poliçeye, en uygun koşullarla sahip olduğuna nasıl emin olacak?

Bifiyatla.com bu aşamada devreye giren bir site. Türkiye’de faaliyet gösteren 25 sigorta şirketinin fiyatlarını ve poliçe koşullarını bizim için karşılaştıran, yorumlayan ve müşteri temsilcileri vasıtasıyla, bizimle iletişim kuran bir internet sitesi. Sigortalı olma aşamasında müşterilerine yardımcı olduğu gibi, sigortalılık süresi içerisinde de her tür sorunları ile ilgilenmeyi ilke edinmiş, sigorta aracılık hizmeti veren bir şirket.

Bifiyatla.com ile konut sigortası poliçenize en uygun koşullarla sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.  Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman kadrosu ile iletişime geçerek ihtiyacınızı belirtebilir, istediğiniz ve istemediğiniz teminatları paylaşabilir, size en uygun poliçeye, olabilecek en iyi koşullarla sahip olduğunuza emin olabilirsiniz.  Siteye, 0850 305 59 66 nolu telefon aracılığıyla direkt ulaşabilir, whatsup ile mesaj gönderebilirsiniz. Youtube. İnstagram ve facebook aracılığıyla da iletişime geçmeniz mümkün. 

Okunma : 566
Yavuzlar iplik
sağlam pen
karaman


guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da Genç Kadın Banyoda Ölü Bulundu!
25 Kasım 2020 Okunma: 10999 Asayiş
Karaman'da kar ve yağmur yağışı bekleniyor
24 Kasım 2020 Okunma: 9126 Karaman Hava Durumu
Şifa ararken mikrop kapabilirsiniz
24 Kasım 2020 Okunma: 6664 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın