Karamandan.com

Karamandan.com

20 Eylül 2020 Pazar
Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen Orkestrası'ndan Ankara'da konser
Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen Orkestrası'ndan Ankara'da konser ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen Orkestrası, Türk Halk Müziği'nin unutulmaz eserlerini Milli Eğitim Bakanlığının Talim Terbiye Kurulu Konferans Salonunda öğretmenler için seslendirdi.
Kategori : etiket
28 Kasım 2019 09:22
 
karaman

Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen Orkestrası'ndan Ankara'da konser

ESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen Orkestrası, Türk Halk Müziği'nin unutulmaz eserlerini Milli Eğitim Bakanlığının Talim Terbiye Kurulu Konferans Salonunda öğretmenler için seslendirdi.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordine ettiği konsere, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan Boyacı, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Öğretmene Hizmet, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Daire Başkanı Uğur Kılıç, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve çok sayıda öğretmen katıldı.

Konserde Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesinin yetenekli öğretmenlerinden oluşan koro Türk Halk Müziğinin hafızalara kazınan birbirinden güzel eserlerini başarıyla dinleyicilere sundu.

Okunma : 1961
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
SON DAKİKA: ŞEHİDİMİZ VAR
18 Eylül 2020 Okunma: 15775 Gündem
Karaman'da pancar üreticilerinin sorunları masaya yatırıldı
17 Eylül 2020 Okunma: 15064 Tarım
Karaman'da üretici isyan etti
16 Eylül 2020 Okunma: 9129 Tarım
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın